Mířená a Mířená 2020
25. 5. 2020
ke stažení: VL Mířená a Mířená 2020-05-23.xls
St.č. | Jméno | KVZ | VPs,VRs/1 | VT | VPs,VRs/5 | VT | Mpu | Celkem | Pořadí |
25 | KRÁTKÝ Karel Ing. | Liberec | 100 | M | 96 | M | 171 | 367 | 1 |
26 | BERNAT Dan | Liberec | 99 | M | 90 | I. | 164 | 353 | 2 |
31 | HANZLÍK Miroslav Ing. | Liberec | 96 | I. | 91 | I. | 164 | 351 | 3 |
34 | ČERNÁ Petra | Jenišovice | 96 | I. | 89 | I. | 166 | 351 | 4 |
12 | PROCHÁZKA Jaroslav Ing. | Liberec | 98 | M | 85 | II. | 167 | 350 | 5 |
3 | HERBER Jan | Rokytnice | 99 | M | 91 | I. | 155 | 345 | 6 |
6 | VOTOČEK Vít | Vrchlabí | 96 | I. | 86 | II. | 161 | 343 | 7 |
18 | VNOUČEK Tomáš | Liberec | 94 | I. | 87 | II. | 147 | 328 | 8 |
1 | PŘECECHTĚL Oldřich | Liberec | 96 | I. | 88 | I. | 142 | 326 | 9 |
10 | SMORÁDEK Vlastislav Ing. | Jenišovice | 90 | II. | 81 | III. | 151 | 322 | 10 |
30 | PLŮCHA Pavel | Tanvald | 98 | M | 91 | I. | 129 | 318 | 11 |
8 | MIKULE Roman | Jenišovice | 94 | I. | 88 | I. | 135 | 317 | 12 |
15 | NOVOTNÝ Petr | Jenišovice | 89 | III. | 78 | III. | 148 | 315 | 13 |
17 | VNOUČEK Miloš | Liberec | 98 | M | 89 | I. | 126 | 313 | 14 |
7 | VOTOČEK Vlastimil | Vrchlabí | 91 | II. | 85 | II. | 137 | 313 | 15 |
13 | STRÁNSKÝ Jaromír | Jenišovice | 96 | I. | 74 | 136 | 306 | 16 | |
32 | HANZLÍK Miroslav ml. | Liberec | 97 | I. | 70 | 133 | 300 | 17 | |
11 | TAUCHMAN Radek | Jenišovice | 92 | II. | 86 | II. | 121 | 299 | 18 |
5 | HUDSKÝ Vítězslav | Turnov | 90 | II. | 68 | 129 | 287 | 19 | |
14 | ČERVINKA Leoš | Jenišovice | 93 | II. | 89 | I. | 94 | 276 | 20 |
9 | SMUTNÝ Miroslav | Jenišovice | 93 | II. | 73 | 99 | 265 | 21 | |
29 | HUŠÁK Jan | Liberec | 90 | II. | 66 | 109 | 265 | 22 | |
2 | VELC Jindřich | Liberec | 79 | 68 | 70 | 217 | 23 | ||
20 | BUKVIC Luboš | Turnov | 97 | I. | 81 | III. | 0 | 178 | 24 |
16 | LANC Milan | Liberec | 93 | II. | 81 | III. | 174 | 25 | |
33 | POKORNÝ Daniel | Jenišovice | 87 | III. | 85 | II. | 172 | 26 | |
19 | LOUDA Jaroslav | Turnov | 91 | II. | 64 | 15 | 170 | 27 | |
24 | ŠOUREK Petr | Tanvald | 86 | III. | 83 | III. | 169 | 28 | |
28 | VOTROUBEK Rostislav | Hodkovice | 85 | III. | 76 | 161 | 29 | ||
23 | NIGRIN Jaroslav | Tanvald | 85 | III. | 70 | 155 | 30 | ||
22 | NIGRIN Lukáš | individ. | 80 | 64 | 144 | 31 | |||
27 | VOTROUBKOVÁ Jana | Hodkovice | 81 | 63 | 144 | 32 | |||
21 | MORÁVEK Pavel | Tanvald | 81 | 53 | 134 | 33 | |||
4 | HUŠEK Ladislav Ing. | Turnov | 71 | 59 | 130 | 34 | |||
Závod byl ukončen v 13:20 hodin. | |||||||||
Organizační výbor: | |||||||||
Hl. rozhodčí - Jaromír Stránský 1-029 |
Inspektor zbraní - Václav Linka 2-225 | ||||||||
Ředitel - Petr Novotný 3-521 | Zdravotník - Věra Pokorná 2-300 | ||||||||
Tajemník - Petra Černá 2-106 | Předseda HK - Daniel Pokorný 2-368 | ||||||||
Správce střelnice - Radek Tauchman 3-522 | Zpracování na PC - Daniel Pokorný 2-368 | ||||||||
Řídící střelby - Roman Mikule 3-012 |
|||||||||
Ostatní rozh. a pom. tech. prac. - Jaromír Stránský, Roman Mikule, Radek Tauchman, Vlastislav Smorádek | |||||||||
Miroslav Smutný, Petra Černá, Leoš Červinka | |||||||||
Soutěžní výbor - ředitel, hlavní rozhodčí, předseda HK |